Vladař (Matthew Shardlake, #3) C.J. Sansom

ISBN:

Published:

Hardcover

520 pages


Description

Vladař (Matthew Shardlake, #3)  by  C.J. Sansom

Vladař (Matthew Shardlake, #3) by C.J. Sansom
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 520 pages | ISBN: | 3.52 Mb

Na podzim roku 1541 zamířil anglický král Jindřich VIII. na velkolepou královskou vizitaci do Yorku, aby zde zastrašil vzpurné poddané. Poté, co bylo v hrabství Yorkshire odhaleno spiknutí, jež ho mělo zbavit trůnu, vladař se rozhodl vyrazit sMoreNa podzim roku 1541 zamířil anglický král Jindřich VIII. na velkolepou královskou vizitaci do Yorku, aby zde zastrašil vzpurné poddané.

Poté, co bylo v hrabství Yorkshire odhaleno spiknutí, jež ho mělo zbavit trůnu, vladař se rozhodl vyrazit s tisícovkou vojáků, pátou manželkou Catherine Howardovou a vybranými nejvyššími dvořany na sever, aby zde od místních šlechticů přijal symbolický hold.Do Yorku cestuje i právník Matthew Shardlake se svým pomocníkem Jackem Barakem. Kromě právní pomoci při sepisování peticí, jež mají být předloženy králi, plní navíc tajné poslání, které jim svěřil arcibiskup Cranmer – zajistit bezpečnost důležitého a nebezpečného vězně, jenž má být převezen k výslechům do Londýna.Nic však neprobíhá tak hladce, jak by si Shardlake přál.

Vražda yorského skláře spustí řetězec událostí, jimiž se právník zaplétá do tajemných souvislostí, sahajících nejen k vězni na hradě, ale dokonce k samotné královské rodině. Právě v době vladařovy návštěvy ve městě narazí Shardlake a Barak na tajné dokumenty, které by v konečném důsledku mohly otřást i samotným trůnem Tudorovců…Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Vladař (Matthew Shardlake, #3)":


bikespana.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us